“Ndaje mendjen më kë je?!”/ Artan Hoxha del me deklaratën e papritur, ja çfarë i kerkon këngëtarit të njohur shqiptar

Gazetari Artan Hoxha i ka bërë një thirrje me tone ironie këngëtarit të njohur të muzikës popullore, i cili ka kënduar një këngë për Bashën dhe Berishën.

“Ndaje mendje me ke je?! O me Bacin, o me Lulin, te dy bashke ne te njejten kenge, nuk mund te qendrojne me…”, i shkruan gazetari.

Postimi i Hoxhës

Arif Dusha, korrigjo tekstin se po na merr me qafe…

Ndaje mendje me ke je?!

O me Bacin, o me Lulin, te dy bashke ne te njejten kenge, nuk mund te qendrojne me…

Perlat Sheqeri na bej derman.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img