Momentet rrënqethëse, shikoni se si dridhej Beatrixa pas eliminimit në Big Brother (VIDEO)

Këngëtarja u emocionua tejet shumë.

E kjo gjë u dallua teksa edhe fliste për ndjesitë e saj gjatë qëndrimit brenda shtëpisë, shkruan lajmi.net.

Pas daljes nga “Big Brother”, Beatrixa doli në studion e spektaklit teksa moderatorja, Arbana Osmani i bëri disa pyetje.

Beatrix Ramosaj tha se e dinte se do eliminohej dhe tek ky moment kamera fokuson nga afër këngëtaren e cila shihet duke u dridhur nga emocionet.

Ndryshe, artistja shqiptare i dha fund eksperiencës së saj brenda shtëpisë duke u eliminuar pas disa javëve qëndrimi në Big Brother VIP e cila edhe nisi një lidhje dashurie.

Shiko videon nga minuta e 1:18:26 ku mund ta shihni momentin kur Beatrixa ka emocione.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img