Lot pafund në shtëpinë e BBV! Ikën Triksa, Donaldi surprizon me reagimin dhe mesazhin e tij

Big Brother Vip ka mbyllur nominimin. Beatrixa, Einxhel dhe Donald ishin ne televotim dhe eshte nje nder nominimet me te forta.

 

Cifti dhe Einxhel shkuan ne televotim nga Arbri. Tenisti hapi kutine e pandores dhe zgjodhi te conte ne televotim 3 persona dhe beri zgjedhjen e tij.

 

Cifti me ne fund u vune perballe njeri-tjetrit. Pritshmerite e publikut ishin qe te nxirrnin Beatrixen, por vendimi u publikut mbeti ne zarf.

 

Arbana mori zarfin dhe e lexoi. Vendimi ishte i papritur, pasi Big Brother vendosi qe personi qe do te linte ne menyre te menjehershme sot shtepine

 

ishte Beatrix. Banori qe u largua la menjehere shtepine e Big Brother. Ai pritet te shkoje ne studio, aty ku do te realizoje intervisten me Arbanen.

 

Donaldi ne momentin qe doli Trixa i dha nje mesazh te forte: “Ruaj qetesine per gjithcka. Do te shihemi bashke, cfare do qe te ndodhe duhet te ruash qetesine! Behu e forte! Do te shihemi jashte”.

 

Donaldi nuk e ka përjetuar edhe aq mirë, ndarjen nga partnerja e tij të cilit nuk i munguan edhe lotët.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img