Einxhel ia plas të vërtetën në fytyrë Donaldit: Je burracak! Je hipokrit, hodhe shokun nga makina!

Zinxhiri qe nxori jashte Dj Dagzin nga shtepia e Big Brother eshte komentuar dhe mbremjen e sotme ne prime me tone te forta.

 

Einxhel serish ka debatuar me Donaldin ne lidhje me faktin qe ne zinxhir nuk u shpetua Arbrin sidomos nga Donaldi, Beatrixa dhe Monika.

 

Einxhel doli hapur kunder Donaldit: “Eshte hipokrizi e madhe. Po genjen per te gjitha arsyet qe tha ne lidhje me Dagz. Dha versione te ndryshme,

 

“Donaldi u tregua burracak, gjest i vogel. Kishte menyra te ndryshme per te me nxjerre mua, jo me Dagzin. U tregua i vogel shume”.

 

Donaldi dha shpjegimin e tij: “Nuk me ka shpjeguar Einxheli. I kam shpetuar une disa here. Einxhel ka ndryshuar shume ne 1 jave e gjysme. Ti nuk me thua dot burracak, asgje.

 

“Mendoj se eshte absurde ti kerkosh Trixes se pse nuk zgjodhi Dagzin, kur nuk me zgjodhi as mua. Einxhel po e shfrytezon situaten, kjo po ben vikti mizem. Nuk me pelqen fare”.

 

Einxhel ju pergjigj: “Ti je prej atyre njerezve qe hedh shokun nga makina per te fituar lojen. Ti po perdor karten Ilirit, sepse te djeg kot”.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img