Çfarë po e “tmèrron” Donaldin? Aktori shfaqet ‘i shpërfytyruar’ pas daljes së Beatrix

Mbrëmjen e djeshme, Beatrix la mes lotësh shtëpinë e Big Brother VIP. Ndarjen me Donaldin dhe banorët e tjerë, Trixa e përjtoi shumë keq.

Mirëpo këngëtarja kishte edhe një shqetësim tjetër, të cilin edhe e kishte shprehur.

Trixa shqetësohej për atë që e priste sapo të dilte nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Lidhur me këtë ka reaguar edhe Donaldi, i cili shprehet i shqesuar.

“E kam frikën për pjesën jashtë!”, shprehet Donaldi.

TE TJERA

spot_img