Arbana sërish shtatzënë? Ja detaji që ju humbi të gjithëve mbrëmë

Arbana Osmani është shtatzënë dhe ky nuk eshte me thjeshte nje thashethem. Ishte portali n’Zoom në Kosove që e dha i pari si lajm,

por duket se nuk ka me dyshime ne lidhje me dicka te tille.

Arbana ashtu dhe si te premtet e te martet e tjera drejtori nje Big Brother me emocione te forta.

Beatrixa la shtepine e Big Brother mbremjen e djeshme ne eliminimin e saj koke me koke me Einxhel dhe Donaldi e moderatorja u prek shume nga dalja e kengetares.

Ne fakt fakti qe eshte shtatzene u kuptua dhe nga sjellja e Arbanes gjate drejtimit te spektaklit.

Moderatorja e njohur qe eshte ne nje marredhenie me regjisorin Eduard Grishaj

Gjate gjithe kohes mbulonte barkun me skalete, pasi fustani i kuq qe kishte zgjedhur ishte shume i ngushte dhe ja nxirrte ne pah rrumbullakesine e barkut.

Arbana eshte mamaja e dy femijeve. Diellin e ka me Eduart Grishajn, ndersa djalin e pare e ka me ish-bashkeshortin e saj.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img