Nënë për herë të parë, Genta Ismajli dhe partneri turk bëhen me binjakë!

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja dhe partneri i saj turk Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali. Burime të afërta pranë këngëtares e kanë konfirmuar lajmin për mediat kosovare.

Ajo dhe i dashuri i saj Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali.

Ende nuk janë zbuluar emrat e të vegjëlve, teksa padyshim që për Gentën janë urimet më të mira.

TE TJERA

spot_img