Antonelës i ndodhi e papritura pasi mbrojti Beatrix, reagon mamaja e këngëtares dhe ka dy fjalë për të

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP” Antonela Berisha së fundmi ka bërë disa postime në llogarinë e saj në “Instagram” dedikuar banorës së shtëpisë Beatrix Ramosaj.

Antonela fillimisht ka bërë ‘repost’ një foto të këngëtares me mbishkrimin:

“#support Trixa. Miss you” (Mbështesim Trixën, më mungon)

Pas këtij postimi, duket se Antonela ka marrë shumë mospëlqime nga ndjekësit e saj. Kështu, ajo ka vendosur t’u kthejë atyre përgjigje duke bërë një deklaratë lidhur me mbështetjen e saj për Beatrix dhe duke sulmuar banorët e tjerë.

Më pas, ajo ka krahasuar situatën e Beatrix dhe Donaldit, me trekëndëshin e saj të dashurisë në “Për’puthen” duke u shprehur se e kupton shumë mirë atë.

Pas gjithë kësaj Antigona, mamaja e Beatrix . Ajo ka shpërndarë një story postimin tonë në Instagram rreth situatës dhe i ka bërë tag Antonelës me një gif: “I love you”, (Të dua).

TE TJERA

spot_img