Velina e “Fiks Fare”, Manushi zbulon foton e Bora Zemanit kur ishte 17 vjeçe, nuk do e njihni

Mbrëmjen e djeshme Manushi dhe Nebijaj ishin të ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” për të folur pikërisht për “Ëndërrtjerrësit”.

Manushi kishte shkuar i përgatitur, pasi ai zbuloi disa nga momentet kur moderatoret e emisionit, Dalina, Rita, Armina dhe Fatma kanë qenë pjesë e emisioneve të ndryshme të Top Channel para shumë vitesh.

Më pas, ai tregoi një video të Bora Zemanit, kur ka qenë velinë e emisionit “Fiks Fare”, që ndoshta pak e dinë. Bora, në video prezantohet si vajza 17-vjeçare, që ka shumë qejf të jetë në ekran.

TE TJERA

spot_img