Shqipe Hysenaj tallet keq me Balina Bodinakun: Çohu xhan se nuk je e bukura e fjetur (Video)

Arbri u vendos përballë kutisë së pandorës me detyrën për të çuar në nominim 3 banorë dhe si shpërblim ai do të jetë imun 1 javë.

Arbri zgjodhi të çojë në nominim Donaldin, Trixën dhe Einxhelin.

Opinionstja Balina Bodinaku tha se nuk e kuptoi logjikën e tij dhe pikërisht këtu është kapur Shqipja e “Përputhen”. Ish-konkurrentja është tallur hapur me Balinën, duke u shprehur në rrjete sociale:

“Balina, ça bën në orar të Big Brother? Fle gjumë? Balina zgjohu se je komentuese, nuk je e bukura e fjetur, çohu xhan çohu, jo (mimikë tallëse) tërë kohën”.

TE TJERA

spot_img