Priten zhvillime të reja, Sali Berisha zbulon se çfarë do të ndodhë të shtunën në orën 11:00

Ish-kryeministri, Sali Berisha njoftoi mbajtjen e Foltores së Mirditës të shtunën.

Sipas Berishës, takimi do mbahet në orën 11:00 në Pallatin e Kulturës së Rrëshenit.

“Ditën e shtunë më 22 janar në ora 11:00 në Pallatin e Kulturës të Rrëshenit mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës! Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë!

Ftohen të gjithë të marrin pjesë!”, shkruan Berisha.

TE TJERA

spot_img