“Nëse nuk vjen dashuria, vjen leku”- Meri Shehu ka një lajm për këto shenja horoskopi

Dashi

Fillon nje periudhe ku do ndjeni nevojen e daljeve, shoqerive dhe ndryshimeve ne jeten tuaj duke u shkeputur nga fiksimet qe ju kishin burgosur ne jeten personale.

Demi

Disa situata behen me te medha se mundesite tuaja per t’i kontrolluar, prandaj priten ndryshime ne jeten tuaj personale por edhe ne lidhje me karrieren.

Binjaket

Turma do futet ne jeten tuaj dhe deri diku do humbni gjurmet e nje pune sekrete apo nje marrdhenie te kushtezuar me dike qe ju lidh puna. Nderkohe ju presin udhetime jashte vendit.

Gaforrja

Tashme dilni nga veza juaj dhe shikoni cfare keni arritur dhe si mund te perballeni edhe me vezet e te tjereve dhe sa te mundeshme e keni te jeni te rendesishem ne bashkepunime apo ne jeten personale.

Luani

Dielli perball jush ju tregon se rruga per tek vetja do kaloj nga te tjeret ose ne nje kryqezim duhet te zgjidhni ate rruge qe ju duket me pak personale dhe e njohur.

Virgjeresha

Puna dhe shendeti merr me shume vemendje kete periudhe dhe nje pozicion drejtues qe duhet te arrini ju ka mbushur mendjen se tashme vendi i punes eshte vendi i ngjarjeve te medha per ju.

Peshorja

Hapet nje periudhe si nje skene e madhe teatri ku ju do lozni rolin kryesor ne dashuri por edhe ne tradheti apo indiferentizem. Cdo gje ne funksion te se pergjithshmes ne dashuri duket si nje personazh fluturues.

Akrepi

Dielli ne ujor qe ju kujton nje person mashkull qe do deshironit ne jeten tuaj apo ne shtepine tuaj si drejtues dhe mbrojtes do bej qe sot ta shikoni kete tek vetja juaj. Jashte jush ai njeri mund te gjendet vetem ne libra.

Shigjetari

Do donit te ishit ne qender te vemendjes per fjalet dhe idete tuaja perparimtare kete periudhe. Ju kap nje ajer ndryshimesh dhe deshire per te bere gjera te reja.

Bricjapi

Pak a shume kjo periudhe do ju ndikoje ne ceshjet ekonomike duke qene se aty do donit te beheshit protagonist, qofte edhe per te treguar se nese nuk vjen dashuria, vjen leku.

Ujori

Dielli sot ne shenjen tuaj ju ndricon sado pak ne gjerat qe kane mbetur pezulll ne lidhje me ndryshimet dhe deshirat tuaja. Nje ceshtje qe vazhdon t’ju zvarrise do marre nje pergjigje.

Peshqit

Per ju fillon nje periudhe ndryshimesh ne psikologjine tuaj qe do rrezatoje ne disa vendime ne lidhje me punen dhe nje ceshtje sekrete te cilen do donit ta nxirrnit nga vetja juaj pasi po ju lodh.

TE TJERA

spot_img