“Eja e zhveshur në emision”, Edi Manushi i bën kërkesën e pazakontë moderatores

Edi Manushi ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku mes të tjerash iu kërkua t’i bënte një rreng Alesia Bamit.

Ai e mori në telefon duke i thënë “Alesia, kemi një problem. Kemi një kërkesë që na ka ardhur nga tifozët tanë që na ndjekin,

kërkojnë që ti të jesh me rrobabanjo te “Procesi” të hënën. Të lutem një moment duhet t’ua plotësojmë dëshirën atyre”.

Alesia Bami e mori me shumë sportivitet dhe i ktheu përgjigjen që s’e priste manushi “Thashë se ishte ndonjë gjë e pamundur. Do e bëj”.

Kujtojmë se për sezonin e ardhshëm të “Procesit Sportiv”, Edi Manushi i ka bërë ofertë publike Beniada Nishanit, e cila do të jetë krah tij sa të mbarojë aventurën në BBV.

Manushi gjithmonë ka pasur në krah moderatore me emër duke filluar nga Marina Vjollca e Ilda Bejleri, e cila qëndroi vetëm një sezon aty. Tani është Alesia Bami, e të shohim si do shkojë me Beniadën.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img