Arjola tregon paragjykimet për karrierën: “Kur putha Bujar Asqeriun shkalloi fisi”

Në një bisedë me Einxhel, Arjola ka treguar sot paragjykimet me të cilat është hasur për shkak të profesionit të saj.

Arjola i ka treguar se një puthje me aktorin e njohur shqiptar, Bujar Asqeriu kishte shkaktuar debat në familjen e saj.

“Bëra filmin Njerka, puthesha me Bujar Asqeriun. Shkalloi farefisi. Edhe mami më thoshte; ça faji kam unë… Ne jemi shumë të lidhur. I thashë mamit se ky është profesion, ka edhe më keq,”-tregoi ajo teksa ndodheshin në oborrin e suitës.

Ndërkohë që gjatë gjithë kohës moderatorja e kundërshtonte, duke dhënë edhe historinë e saj të marrëdhënies me familjarët dhe mbëshetetjen lidhur me profesionin.

TE TJERA

spot_img