“Truprojë personale e…”/ Hoxha bën komentin që nuk pritej për Grida Dumën

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar takimin e djeshëm të Lulzim Bashës me gratë demokrate.

Hoxha shkruan se guxim i madh nga ana e Bashës që shkon e bën takim ngjitur me zyrën e Berishës dhe shtëpinë e tij. Ky postim ka marrë shumë komente nga ndjekësit.

“Ky shoku po ruhet nga Garda sikur është Erdogani”, i shkruan një komentues.

Ndërsa Hoxha i përgjigjet: “Ty ti erreson syte ngjyra e kuqe, aty vetem Grida eshte truproje personale, Garda eshte përjashta”.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img