Ndodh e papritura live në Top Channel/ Ndahet çifti i njohur i BBV, ‘Vëllai i Madh’ merr vendimin zyrtar

Dagz është banori i larguar nga shtepia e Big Brother Vip. Votat e publikut kanë vendosur që Dagz do dale nga shtëpia me e famshme e momentit.

Ky vendim ka bere qe çifti i ‘Big Brother Vip’ të ‘ndahet’, Einxhel dhe Dagz mes lotësh janë ndarë të përqafuar. Në takimin e fundit të lamtumirës Einxhel i tha për herë të parë “TE DUA SHUME” Dagz-it.

Ai u largua nga shtëpia,duke lënë kështu përfundimisht lojën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Dagz u largua pas një nominimi surprizë dhe pak minutësh. Beatrix filloi një zinxhir shpëtimesh dhe në fund mbetën Dagz dhe Einxhel.

Dagz e mori me shumë sportivitet largimin, por qëndrimi i Einxhel mund të krijojë situata të reja në shtëpi.

TE TJERA

spot_img