EKSKLUZIVE/ Sherr në zyrtar e Top Channel! Arbana kapet keq me Fjoralben për Einxhel: Më preve në besë!

Sa prej jush e mbani mend takimin e Fjoralba Ponarit dhe Argjira Spancës në Big Brother VIP?

Synimi ishte për t’i dhënë mbështetje shoqes së tyre të ngùshtë, Einxhel Shkira, me të cilën kanë punuar më parë në Top Channel.

E gjitha kjo duket gjë e bukur në plan të parë dhe kështu shkoi deri pak minuta nga fundi, kur njëra nga shoqet e Einxhelit bëri një gabim.

Bëhet fjalë për Fjoralbën, e cila i lejoi vetes t’i japë një këshillë banores së Big Brother VIP.

“Shiko, kam një këshillë. Duhet që lídhjen tënde me DJ Dagz të mos e kesh në plan të parë, sepse të péngon për lojën tënde. Ti ke hyrë me një qëllím këtu dhe duhet t’i përkùshtohesh vetes”, ishin fjalitë e moderatores së mirënjohur.

Menjëherë ndërhyri Arbana Osmani, e cila nuk e lejoi Fjoralbën të fliste më shumë se aq. Arsyeja dihet me kohë.

Asnjë vizitor nuk duhet të japë informacione nga jashtë, sepse banorët kéqkuptohen dhe príshet loja.

Ky episod ka sjellë një shérr të madh në zyrat e Top Channel-it.

Arbana është tërbuar me atë që bëri Fjoralba, sepse kjo e fundit ka qenë super e informuar për atë që lejohet dhe nuk lejohet të bëjë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Pse më préve në besë? Si mùnd t’ia thuash ato fjalë Einxhelit?!” – i është drejtuar Arbana Fjoralbës.

“Unë e njoh, e kam shoqe. Rrinte e qànte pa pushim. Duhej t’ia thoja”, – i është përgjigjur bukuroshja e Portokallisë.

Arbana ka këmbëngùlur: “Jo, aspak. Einxhel nuk ka névojë për ato mesazhe. Ia del vetë shumë mirë”

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img