Braçe nxjerr fotot, kap “mat” Lulzim Bashën: A e mban ndërgjegjja jote…(FOTO)

Ish-zv.kryeministri Erion Braçe ka reaguar pas takimit të kreut të PD, Lulizm Basha me gratë e forumit LDGSH.

Braçe teksa ka nxjerrë pamje nga takimit shkruan se asnjë nga ata persona nuk respektoi masat anti-Covid.

Postimi i Braçes

A TE DUARTROKITEN OO LUL?

2832 TE INFEKTUAR SOT;

1156 TE INFEKTUAR VETEM NE #TIRANE;

Me rregullin e llogarise jane 11560!

6 KANE HUMBUR JETEN!

Tani me thuaj;

NE AMBJENT TE MBYLLUR, ULUR NE PREHER TE NJERA TJETRES DHE ASNJE ME MASKE!

A e mban ndergjegja jote

INFEKTIMIN e tyre?

Njesoj ai ty dhe gjysma tjeter;

Nje pallat sporti i tere dhe dy tre maska aty ketu. E vetmja distance ishte mes dy tre maskave, jo midis njerezve;

183 te infektuar sot ne Shkoder, 1830 llogaria edhe aty sipas doktor Tritanit!

Ndaj nuk keni asnje ndryshim, jeni dy gjysmat e se njejtes gje!

TE TJERA

spot_img