Beatrix vazhdon me “perlat” e saj, ja sa bëjnë 1099+1 sipas këngëtares

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është aktualisht një prej personazheve më të komentuara të Big Brother VIP, pas skenave të xhelozisë me Egzonën por edhe me zgjedhjen e saj në zinxhirin e mbrëmjes së kaluar.

Iu përkushtua totalisht djalit të saj Gregut, që erdhi nga martesa me kryeministrin Rama/ Matilda Makoçi, një nga ikonat e kinematografisë tregon të pathënat: Ky është roli i vetëm që do më rikthente edhe njëherë në skenë.

Por duket se pavarësisht këtyre ajo vazhdon ta tregojë se nuk ka qenë dhe nuk është e mirë në matematikë.

Pas gafës se 12 plus 4 bëjnë 26, ajo ka “dhuruar” një tjetër gafë për publikun i cili e ndjek dhe komenton në çdo moment.

Së fundmi në media dhe rrjetet sociale po qarkullon gafa e modeles, Dj. Dagz e pyet se sa bëjnë 1099 plus 1 dhe dhe ajo thotë një milion.

Në këtë moment ndërhyn Donaldi i cili thotë: “Bëjnë 1100 moj”.

TE TJERA

spot_img