Beatrix ‘parandjen’ eleminimin, ja këshilla që ka për Donaldin

Donaldi, Beatrixa dhe Einxheli janë tre banorët e nominuar për të dalë nga shtëpia e “Big Brother Vip” të premten.

 

Beatrixa duket se po e parandjen eleminimin dhe para se të largohet dëshiron të këshillojë Donaldin.

 

Këngëtarja i thotë se duhet t’i japi gaz dhe të luftojë për finalen dhe fitoren e madhe. Donaldi u prek teksa dëgjonte Trixën të fliste.

 

Trixa dhe Donaldi janë sulmuar këtë javë pasi nuk shpëtuan nga zinxhiri i lojës Dagz-in. Por, Beatrixa është ajo e cila i tha Donaldit se nuk i interesojnë aspak mendimet e të tjerëve dhe vetëm të jetë mirë me të.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img