“Ti brekët e tua nuk i mbledh”- Plas debati me tone të larta mes Einxhel dhe Donaldit: Të të vijë zor që…

Pas zarfit që u lexua në shtëpinë e Big Brother kanë vazhduar debatet mes banorëve brenda në shtëpi për punën e pastërtisë.

Aktori i humorit Donald Veshaj dhe moderatorja Einxhel Shkira kanë pasur një debat të fortë mes tyre ku është përfshirë edhe Ilir Shaqiri.

Moderatorja dhe aktori i numëruan njëri-tjetrit punët që kanë bërë në shtëpi, duke e kaluar debatin në shembuj specifikë dhe duke ngritur zërin.

Donald Veshaj ka qenë ai që e ka nisur debatin duke i thënë moderatores se nuk e ka bërë punën e saj që ka zgjedhur, për t’u marrë me rrobat në lavanderi, ndërkohë sqaroi se ai ka bërë punët e tij.

Nga ana tjetër moderatorja Einxhel Shkira i kthehet ashpër aktorit duke i thënë “ti nuk mbledh brekët e tua”. Në debat përfshihet edhe Ilir Shaqiri i cili ka theksuar faktin se vajzat duhet të tregohen më të kujdesshme dhe të pastra.

TE TJERA

spot_img