Spektakli nisi me sherr banal mes Ilirit dhe Donalit: Ti nuk lanë as m*** tënd! Ndërhyn direkt Arbana

Big Brother e ka nisur menjehere me vrull mbremjen e sotme. Emisioni i sotem e ka nisur me nje klip per pastertine. Donaldi e Iliri e ka nisur menjehere me debate.

Iliri iu drejtua Donaldit: “Ti nuk lane as nevojen tend! Erdha pas teje ne banjo dhe nuk e kishe lare fare nevojen tende. Flet ti per pasterti”.

Donaldi iu kthye menjehere Ilirit: “Ca thua.?Je i turpshem! Nuk e kuptoj se si arrin ne kete nivel paedukate. Si mund te thuash dicka e tille”.

Iliri: Po boll, po boll. Donaldi: Mos me trego mua gishtin ti. Ule gishtin. Arbana ka nderhyre menjehere duke thene: Eshte e turpshme!

“Eshte e ulet nga te dy ju qe te flisni per dicka te tille”. Tha Arbana duke ulur tonet dhe menjehere ka nisur dhe ka shperndare biseden ne studio.

Balina ka folur me ashper dhe ka thene se komentet e tij e te Donaldit qe ndajne vajzat e djemte. Nje diskutim shume anormal.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img