“Gazetaruckë…”/ Mori komentin EPIK, Artan Hoxha zbulon konfliktin e interesit që ka me Eni Vasilin

Gazetari Artan Hoxha ironizoi mbrëmjen e djeshme përmes një postimi në rrjetet sociale, prezencën e vorio-epiriotit Vangjel Duke në emisionin ‘Open’ të Eni Vasilit për të folur për vizitën e presidenti turk Erdogan në Shqipëri.

Pikërisht në këtë postim Hoxha ka marrë një koment pikant nga një qytetar.

“Enis Vasilis o Artan, ca pret? Gazetarucke”, i shkruan komentuesi.

Pas këtij komenti, e menjëhershme ishte dhe përgjigjia e Hioxhës, i cili tregoi edhe konfliktin e interesit që ka me gazetaren.

“Kam cfare te them, kam konflikt interesi, se une jam me mbiemer Hoxha”, i përgjigjet gazetari duke e lidhur mbiemrin e tij me atë të diktatorit Enver Hoxha.

TE TJERA

spot_img