E gjitha një ‘mashtrim’? VIDEO që tregon se as vet Big Brother nuk e mban mend skenarin që e bën

Në promon e spektaklit të Big Brother VIP Albania, faqja zyrtare e këtij formati ka bërë të ditur se sonte do të ndodhë ajo që nuk ka ndodhur asnjëherë që nga fillimi, ku do të ketë dy eleminime.

Përveç televotimit që vazhdon të jetë i hapur mes Egzonës, Tanit dhe Xheisarës, gjatë spektaklit do të happet edhe një i dytë.

Por, po të kthehemi pas në kohë, nuk rezulton kështu!

Ishte 30 tetori, kur dy eleminime ndodhën atë natë, ku dy banoret e eleminuara ishin Sheila Haxhiraj dhe Paloma.

Më poshtë gjeni dhe videon ku dhe bëhet eleminimi i dy tashm ish-banoreve të Big Brother VIP.

https://video.gjirafa.com/271566013-673835617127952-4117588824067807590-n-mp4

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img