Banorët më fallco sipas Anotonelës: “Iliri është fasadë, Arjola përdor vetëm imazhin e vuajtjes”

Antonela është ish banorja e Big Brother VIP që ka bërë jo pak rrëmujë brenda shtëpisë.

Ajo ka folur rreth personazheve që janë më fallco brenda shtëpisë.

Emri i parë sipas saj ishte Iliri, ku ajo sqaroi se ai është banori më fasadë aty brenda dhe që të gjitha që ai bën janë fallco.

Dhe emri i dytë është Arjola dhe sipas Antonelës ajo e ka përdorur shumë vuajtjen për lojë.

‘A e do me listë apo vetëm një? Jam në mëdyshje, por do t’i them të dyja. Iliri, unë e mendoja më ndryshe, e kuptoj që është gjithmonë një fasadë, është fasadë. Ai gjatë javës ishte i qetë, kurse gjatë prime ndryshonte totalisht.

Emri i dytë është Arjola. Pavarësisht të gjithave, ajo përdor imazhin e vuajtjes, ajo thotë që unë kam kaluar këtë e atë dhe nuk mendon se edhe të tjerë mund të kenë kaluar vuajtje’, tha Antonela.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img