“Ku ka zë s’është pa gjë.” Fituesi i BBV është paracaktuar dhe do jetë Edi Rama që do dorëzojë çmimin

Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura në Shqipëri.

Me vazhdimësinë e garës tashmë për më shumë se 100 ditë, janë krijuar edhe aludimet të shumta për konkurrentët që do ta fitojnë çmimin e madh.

Megjithatë, së fundmi, ka qarkulluar një teori se fituesi i “Big Brother VIP Albania” është përcaktuar që para nisjes së emisionit dhe çmimi do i dorëzohet nga një person i paparashikueshëm.

Ky thashethem ka nisur si pasojë e supozimit të ndjekësve të emisionit që janë prenotuar dy helikopterë për në datë 18 shkurt, ku njeri prej tyre do të shkojë në Vlorë. Kujtojmë se Donald Veshaj është i vetmi banor nga qyteti i Vlorës.

“Është kërkuar dikujt që ka agjenci fluturimesh një helikopter për në datë 18 për ta çuar në Vlorë fituesin e BB VIP dhe dyshimet të çojnë që plani dhe skenari i saj nxjerr fitues Donaldin.”- shkruhet nga ndjekësit.

Ajo çfarë ka bërë më shumë përshtypje është lajmi se në finale do të t i përfshirë edhe Edi Rama. Burime për “Pamfleti”-n mësojnë se do të jetë pikërisht kryeministri i Shqipërisë, i cili do t’i dorëzojë fituesit çmimin e madh prej 100.000 eurosh.

Ku ka zë s’është pa të thotë populli Shqiptar dhe zërat janë dhe qarkullojnë. Kush ka vesh le të dëgjojë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img