(video) “Të dua tigër në dyshek”, dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” shokojnë publikun: Të rejat janë pa brekë

Juli dhe Luli, janë bërë të njohur për publikun shqiptar nga pjesëmarrja në “Për’puthen” sezonin e kaluar, i pari te Përputhen dhe e dyta te Përputhen 40.

Së fundmi ata kanë publikuar një bashkëpunim muzikor. Kënga mban titullin “Nanasita” dhe dyshja nuk i kanë kursyer notat e humorit.

“Nanasita” ka si tematikë historinë e një të riu me një grua të moshuar, e cila e mban me lek me “dashnorin” e saj dhe i thotë që vajzat e eja nuk kanë “brekë”.

“Hajde Juli të të mbaj me lekë, ta bësh jetën siç do vetë. Këto të rejat janë pa brekë, unë paguaj për ty lekë. Hajde Juli të të mbaj me lekë, unë të dua tigër në dyshek”, këndon Luli mes të tjerash.

Kjo nuk është kënga e tyre e parë, pasi juli ka nxjerrë dhe ja dy këngë të tjera në bashkëpunim me Mevlanin dhe me Stinen.

Luli po ashtu ka nxjerrë edhe ajo disa këngë, ku tematika mbetet e njëjtë, që ajo është një femër e lirë dhe do ta shijojë jetën si të dojë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img