Tjetër lëkundje e fortë tëmeti në harkun kohor të 30 minutave

Një tjetër tërmet i fortë ka goditur para pak minutash shtetin fqinj

Ktë herë mësohet se magnituda e tërmetit ishte 5 ballë në shkallën Rihter dhe me një thellësi fokale 5 kilometër nga sipërfaqja

Epiqendra e tërmetit ishte sërish në detin Egje

Shqipëria Ime

TE TJERA

spot_img