“Mario Balotelli më ngacmoi”, Antonela tregon çfarë i tha futbollisti gjatë takimit në Milano

Janë të shpeshta rastet kur këngëtaret, modelet apo vajzat e njohura të showbizit shqiptar kanë treguar se janë ngacmuar nga futbollistat e njohur me famë botërore.

Një histori të ngjashme sot e ka ndarë edhe Antonela ish-konkurrentja e Përputhen dhe ish-banorja e “Big Brother VIP”.

Antonela ka treguar është ngacmuar nga futbollisti i njohur Mario Baloteli. Sipas saj ata janë takuar rastësisht në një lokal në Milano dhe ai ishte afruar që ta ngacmonte.

E ftuar në “E diell” ajo tregoi se i ka thënë jo futbollistit sepse nuk ishte tipi i saj.

“Personazhi që më ka shprehur pëlqimin jo dashurinë është i njohur, Baloteli. E kam takuar në një lokal në Milano, futi shokë me më ngacmu. Bëmë muhabet nja dy minuta dhe më pas iku, më tha më pëlqen shumë, je e gjatë je e madhe kështu. Jo, i thashë nuk është tipi im”, u shpreh ajo.

TE TJERA

spot_img