‘Je shumë keq ore po humb, cfare kujton se…’! Zbulohet cfarë i tha Elgiti-Donaldit në vesh! (Video)

Hyrja e këngëtarit Elgit Doda në shtëpinë e Big Brother VIP ka ngjallur shumë debate. Shkak është bërë diçka që Elgiti i tha në vesh mikut të tij, Donad Veshajt.

Në rrjetet sociale është ndarë ky moment dhe është komentuar në forma nga më të ndryshmet.

“Je shumë keq” – thonë njerëzit që mund ti jetë thënë Donaldit.

Mesazhet nga jashtë janë të ndaluara sepse mund të ndikojnë në rrjedhën e ngjarjeve brenda formatit “reality” ku banorët supozohen të mos kenë asnjë indikacion jashtë.

Dëgjoni videon:

https://vm.tiktok.com/ZMLeRtGnY/

TE TJERA

spot_img