Gazetari Bledi Mane bën deklaratën bombë: Ja kush është dashnori mashkull që bashkjeton me Gaz Bardhin por nuk paguajnë….

Gazetari Bledi Mane vijon ironinë me politikanët shqiptarë.

Së fundi, në “rrjetën” e tij ka rënë numri dy i Partisë Demokratike, Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi, për të cilin Mane shkruan në “Facebook” se jeton në një vilë në Tiranë me “dashnorin” e tij, Olti Curri, por që nuk paguajnë as pastruesen e shtëpisë.

***
Partia Demokratike paraqiti pardje programin ekonomik mbushur plot premtime por skepticizmit populist sot po i zbritet një lëndim elektoral real. Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike,

kavajsi Gazmend Bardhi i cili bashkëjeton me partnerin e tij durrsak blogerin Olti Curri në një vilë pranë lagjes rezidenciale “Kodra e Diellit” në kryeqytet, ekspozohet sot si një hipokrit pa din e pa iman.

Pastruesja e tyre Merushe Kokëdhima ka 3 muaj pa marrë rrogën dhe 6 muaj pa ia paguar sigurimet shoqërore…
Petrit Vasili po më lexon?

TE TJERA

spot_img