E ka për Donaldin? Bora del ‘Live’: Gjest i turpshëm, unë s’fola keq për ty në internet

Moderatorja Bora Zemani në një “story live” në Instagram është shfaqur duke kënduar, por ajo që i ka rënë në sy fansave ka qenë teksti i këngës.

“Unë nuk të kam trajtuar kaq keq. Nuk i thashë asgjë të keqe askujt për ty. Nuk flas keq në internet për ty. Ai ishte gjest i turpshëm”- janë fjalët e këngës që këndon Bora në makinë dëgjohet të këndojë Bora.

Nuk kanë qenë të pakët ata që menduan se këto fjalë janë dedikuar për aktorin e humorit Donald Veshaj, ish i dashuri i saj që aktualisht është duke shijuar eksperiencën në Big Brother Vip dhe është lidhur me Beatriks Ramosaj. Dyshja i ka dhënë fund lidhjes së tyre para disa muajsh.

https://vm.tiktok.com/ZMLedUETB/

TE TJERA

spot_img