Surpizon Donaldi, detaji që tërhoqi vëmendjen tek aktori i humorit, po ju e kapët këtë?

Mbrëmjen e djeshëm aktori i humorit Donald Veshaj, ndryshe nga herët e tjera i ka surprizuar të gjithë me veshjen e tij.

I dalluar për veshjen sportive dhe pantallonat xhins të gjera, Donaldi kësaj here ka vendosur që të duket më shik.

Aktori u shfaq i veshur me kostum të zi, këmishë e atlete të bardha duke u paraqitur në prime komplet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Një stil që është komentuar pozitivish nga fansat e aktorit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...