HYRJELAJMESHOWBIZSurpizon Donaldi, detaji që tërhoqi vëmendjen tek aktori i humorit, po...

Surpizon Donaldi, detaji që tërhoqi vëmendjen tek aktori i humorit, po ju e kapët këtë?

Mbrëmjen e djeshëm aktori i humorit Donald Veshaj, ndryshe nga herët e tjera i ka surprizuar të gjithë me veshjen e tij.

I dalluar për veshjen sportive dhe pantallonat xhins të gjera, Donaldi kësaj here ka vendosur që të duket më shik.

Aktori u shfaq i veshur me kostum të zi, këmishë e atlete të bardha duke u paraqitur në prime komplet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Një stil që është komentuar pozitivish nga fansat e aktorit.

TE TJERA

spot_img