SHKODËR, ÇDO DY DITË NJË KËRKESË PËR DIVORC (video)

Nga Ketjola Gështenja

Juristja Sindi Kola ka treguar më shumë për shkaqet që i çojnë çiftet drejt divorcit.

Ndërkohë qytetarët shprehen se rënia e ekonomisë është shkaku kryesor i rritjes së numrit të divorceve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...