Qendra estetike “demaskon” Bora Zemanin dhe e nxjerr zbuluar, i numëron ndërhyrjet estetike… (foto)

Bora Zemani muajt e fundit është kthyer një ndër personazhet më të komentuar për ngjarjet rreth jetës personale por edhe ndryshimit në paraqitjen fizike.

Moderatorja sapo ka mbushur 30 vjeç dhe është nënë beqare e një djali, lidhjen me të cilin e ka shumë të fortë.

Fotot e ditëlindjes përrallore të Borës janë shpërndarë me shpejtësi në media dhe rrjetet sociale, ku mund të themi me plot gojën që ka shkëlqyer e tëra, ndërkohë që ndryshimet për pamjen e saj janë mëse të dukshme.

Vetë bukuroshja thotë se nuk ka bërë asnjëherë botox, por një qendër estetike ka bërë një përshkrim të ndërhyrjeve të mundshme që ka kryer Bora. Për ilustrim është edhe një foto e moderatores shumë kohë më parë.

Falë ngjarjeve të fundit, dhe trekëndëshit të dashurisë, Bora është shndërruar në një nga personazhet më të ndjekur të rrjetit, ku gjatë ditës së djeshme arriti dhe shifrën e ëndërruar nga shumëkënd, një milion ndjekës në Instagram!

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Iliri s’lë gjë pa thënë për Luizin: Ai flet shumë edhe rri vetëm me vajzat…

Ilir Shaqiri ka sqaruar këtë të shtunë në “S’e Luan Topi” deklaratën e bërë ne rrjete sociale në lidhje me Luizin, e cila u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...