HYRJELAJMESHOWBIZPo bëheshin gati për spektaklin, Beatrix harron se ka kamera dhe nxjerr...

Po bëheshin gati për spektaklin, Beatrix harron se ka kamera dhe nxjerr pjesën intime në shesh (foto)

Banorët po bëhen gati për të nisur edicionin e ri. Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja mori vëmendje.

Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila sonte ka zgjedhur një fustan elegant me ngjyrë të gjelbër, i ndodhi një incident i vogël.

Duke i ndihmuar grimerët, banorja u zhvish në pjesën e sipërme për ta rregulluar fustanin, megjithëse ka kamera gjithandej ajo nuk është se u brengos edhe aq.

Beatrix, mbante gjo*sin me duar ndërsa fustani i saj rregullohej. Kjo nuk është hera e parë që Beatrixën e shohim në një moment të tillë brenda shtëpisë së famshme.

Kujtojme se banorët e Big Brother Vip i janë nënshtruar lojës së kartonëve në shtëpi në mënyrë që të fitojnë buxhetin e javës. Kështu Donaldi dhe Beatriks, çifti brenda shtëpisë, kanë përfunduar duke pështyrë njëri tjetrin.

Biseda mes tyre: Donaldi: ‘Mos më godit moj, ti rri si plesht i vogël, ik andej moj, plesht acarues’. Beatrix: ‘Të duket vetja i fortë?’

Donaldi: Bëj çik mbrapa (në këtë moment e pështyn nga vrima e kartonit). Beatrix: A të… Do të rraf idiot, nuk ke për të fjetur gjumë gjithë natën aaaaa, o acarues i keq, hape dorën

Beniada: Çfarë të bëri o Triksa? Beatrix: Më lau në fytyrë, mbaje mend Donald auuu

Beniada: Pështyje Triks, pështyje, lage te dora, prit të vij edhe unë Triks të ndihmoj. Beatrix: Do ta gjej vrimën idiot!

TE TJERA

spot_img