Ermali tha se do futet ne BBV por Arbana e nxjerr “bllof” dhe i kthen pergjigje… (foto)

Ermal Mamaqi me ane te nje postimi ne instagram, tregoi se do hynte te marten ne shtepine me te famshme ne Shqiperi, ne BBV.

Ne kete postim i ka bere tag edhe Arbana Osmanit por kjo e fundit duke i bere repost ne story i ka kthyer pergjigje Ermalit

duke i thene “Vitin tjeter 😉” duke e pergenjeshtruar ate cka tha me lart Mamaqi.

“>

TE TJERA

spot_img