E konfirmon vetë ai, s’do e besoni dot se kush do të futet të martën në Big Brother (Foto)

Ermal Mamaqi përmes një njoftimi në Instagram thotë se të martën do ti bashkohet Big Brother-it.

Teksa ndan një foto me Arbanën, ai kërkon mbështetje nga ndjekësit e tij.

Nuk përjashtohet mundësia që kjo të jetë një shaka e Ermalit, i cili njihet për batutat e tij, por kjo nuk i pengon fansat që të mendojnë se ai do ti bashkohet realisht shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë. Thank you”, shkruan Ermali në postimin e tij në rrjetet sociale.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img