“E kam informacion nga SHBA”, Zeka zbulon lajmin “bombë” për Ramën

Analisti, Milaim Zeka pretendon se ka informacione të besueshme se krerë të shtetit shqiptar ndodhen në listën e zezë të SHBA-së.

Zeka pretendon se informacionet për “listën e zezë”, i ka marrë nga Amerika.

“Kamë informata prej personave kompetent në Amerikë se Edi Rama është në listën nongrada të SHBA-së.

Kjo për shak të sabotazheve që ai po ia bënë Gjykatës Speciale me disa persona tjerë”, ka thënë Zeka në ATV.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...