Donaldi s’duron dot më, ia thotë copë Beatrixës: Kam nevojë për s…

Marrëdhënia mes Beatrixës dhe Donaldit duket se kohët e fundit ka kaluar një krizë.

Pas mbrëmjes së spektaklit të kaluar, ata patën një debat të ashpër, pasi Beatrixa kërkoi vëmendjen e Donaldit. Në debat e sipër, Donaldi i tha Beatrixës se mbase është më mirë që të qëndrojnë vetëm dhe të shohin raportin e tyre jashtë.

Gjatë spektaklit të sotëm situata mes tyre u diskutua sërish. Ata pranuan se gjërat mes tyre i kanë diskutuar dhe se kjo situatë është thjeshtë kalimtare. Donaldi u shpreh se është i interesuar që raportin ta çojë para jo pas.

“Unë e sqarova me Trixën për hatërmbetjen. Siç do ajo vëmendje, edhe unë kam gjërat e mia. I jap të drejtë për shumë gjëra por jo për të tjera. Në një marrëdhënie ka edhe gjëra të bukura edhe debate. Nuk është e thjesht të jetosh këtu. Më ka bezdisur edhe fakti se thonë që e kam mendjen te loja. Në këtë shpi nuk po ndodh asgjë.

Ndryshe nga Trixa unë nuk i flas gjërat dhe kur ndihem keq por i mbaj për vete. Këto momente mund t’ju duken të çuditshme por ne kemi folur. Dhe ka të drejtë në disa momente por nuk dua të ndihet keq prej meje. E kemi sqaruar si një çift shumë i lumtur dhe janë gjëra kalimtare. Unë jam i gatshëm që këtë gjë ta çoj para jo mbrapa.”- tha Donaldi.

Nga ana tjetër, Beatrix tha se tani është më e qetë dhe se thjesht do që marrëdhënia të shkojë rrjedhshëm. “Jam më e qetë. Ia kam thënë të gjitha. Nuk po kërkoj asgjë më shumë nga ajo që kam pas. Dua të jemi të qetë të dy dhe kjo të shkoj rrjedhshëm.”- tha Beatrix.

Nderkohe ne nje nga insertet ku perfol serish marredhenia ndermjet Donaldit e Beatrixes, aktori e tha troc se ka nevoje per shume me shume se vetem fjale, e perqafime. “Kam nevoje dhe per s*ks, e dua me drita ndezur”.

Në momentin që inserti u pa nga të gjithë, Donaldi e priti me të qeshura këtë moment, ndërsa Beatrix bënte si vajzë e turpshme.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...