Donaldi pështyn Trixën: Ajo nuk i lë gjë pa thënë…Idiot, o acarues i keq”! Plesht i vogël, do ta gjej vrimën…

Banorët e Big Brother Vip i janë nënshtruar lojës së kartonëve në shtëpi në mënyrë që të fitojnë buxhetin e javës. Kështu Donaldi dhe Beatriks, çifti brenda shtëpisë, kanë përfunduar duke pështyrë njëri tjetrin.

Biseda mes tyre: Donaldi: ‘Mos më godit moj, ti rri si plesht i vogël, ik andej moj, plesht acarues’. Beatrix: ‘Të duket vetja i fortë?’

Donaldi: Bëj çik mbrapa (në këtë moment e pështyn nga vrima e kartonit). Beatrix: A të… Do të rraf idiot, nuk ke për të fjetur gjumë gjithë natën aaaaa, o acarues i keq, hape dorën.

Beniada: Çfarë të bëri o Triksa? Beatrix: Më lau në fytyrë, mbaje mend Donald auuu

Beniada: Pështyje Triks, pështyje, lage te dora, prit të vij edhe unë Triks të ndihmoj. Beatrix: Do ta gjej vrimën idiot!

Kujtojmë se mbrëmjen e sotme na pret një spektakël i gjatë, ku do të ketë si zakonisht surpriza, debate të forta dhe sigurisht 1 largim nga shtëpia. Në nominim janë Iliri, Eltioni dhe Arbëri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME