Do jetojmë nëpër konvikte, femrat më vete, meshkujt më vete. Mund të takohemi vetëm për riprodhim

Burrat do jetojnë më vete dhe gratë më vete. Do lejohen të takohen vëtëm për riprodhim. Pastaj fëmijët do i marrë shteti.

Konspiracionisti Alfred Cako nuk ndalet me paralajmërimet e forta. Ai ka bërë një tjetër deklaratë ku i referohet familjes dhe thotë se nuk do të ketë më familje si sot.

“Nuk do të ketë familje, nuk do lejohet familja si sot. Ti do të jetosh nëpër konvikte, femrat më vete, meshkujt më vete, do jetoni të ndarë. Mund të jeni bashkë vetëm për riprodhim dhe pastaj do të jetoni të ndarë nëpër konvikte.

Fëmijët do t’i marrë shteti. Do t’i quajë Prindi i parë, Prindi i dytë, do vihen kudo në krye ata dhe këta do jenë në krye të çdo gjëje.

Do ketë konvikte nëpër kopshte e nëpër çerdhe, atje do flenë fëmijët, bashkë, të tërë atje.

Nuk do lejohet familja, nuk duan ata, nuk duan familje. Familja është armiku më i madh i tyre”.

ZYRTARE/ Zbulohet data kur do të fiken dritat në shtëpinë e Luizit

Vëllai i Madh ka futur një Zarf të Kuq brenda shtëpisë ditën e sotme.   Përmbajtja e tij është lexuar gjatë ‘Prime-t’, ku banorët janë vënë...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar në programin Artkand me Jetona Koçibellin rrëfeu më shumë për Tom Kukën, identitetin e tij...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...