Berisha i bën kërkesën që nuk pritej gazetarit: Të lutem, mos ia ngatërro emrin!

Këshilla e ish-kryeministrit Sali Berisha për gazetarët ishte që të mos ia ngatërron emrin kryedemokratit Lulzim Basha.

Pas daljes nga Prokuroria e Tiranës, aty ku u mor në pyetje për protestën e 8 Janarit, Berisha i ndërhyri një prej gazetarëve duke i thënë:

‘Mos ia ngatërro emrin më, thuaj zoti Brava‘- i tha Berisha duke iu referuar kryedemokratit Lulzim Basha.

Luizi rrëqeth me rrëfimin: Situatën më të vështirë në jetë, më ndihmoi ta kaloja deputeti i PS-së, ma zgjati dorën

Luizi i ka treguar Kiarës për një moment kur ka pasur një vështirësi edhe e ka ndihmuar deputeti i PS-së Benet Beci. Këngëtari rrëfen...

Bledi Mane nuk përmbahet ndaj Kiarës: Pa Luizin do ishte jashtë si kamariere në Lushnjë duke parë ‘Big Brother’

Ish-banorët e “Big Brother VIP” komentuan në studio zënkën e Luizit me Kiarën. Bledi u shpreh se ajo ishte një “përpjekje në ajër” e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...