“Bëni këtë gjë”/ Kryeministri Rama nxjerr njoftimin: Do të merrni para nga…

Është bërë thirrja e katërt për financimin e projekteve në fshat.

Lajmi është dhënë nga kryeministri Edi Rama i cili bën apel që të personat e interesuar të aplikojnë sa më shumë për investimet në fshat pasi do të mbështeten përmes programit europian IPARD.

“Me thirrjen e katërt për financimin e projekteve në fshat, përmes programit europian IPARD, për të gjithë ata që duan të investojnë në fushën e turizmit rural,

ky është momenti! Investoni për fshatin dhe familjen tuaj (Do të merrni para në formë grantesh për investimin tuaj)”shkruan Rama.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...