Është Romeo Veshaj? Zbulohet kush është personi që po bën rolin e ariut në “BBV” (video)

Prova javore e kësaj jave ka qenë një ndër më të veçantat.Në shtëpinë e “Big Brother Vip” është futur një “ari”, por që banorët nuk duhet t’i reagojnë në asnjë moment, pasi prova mund të llogaritet e humbur.

Mirëpo, kush po luan rolin e këtij ariu që kohë pas kohe po futet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, duke dhuruar momente mjaft gazmore?

Ndjekësit anë hedhur dyshimet e para se ai mund të jetë vëllai binjak i Donaldit, Romeo, pasi sipas tyre ariu duket shumë i afërt me të, por që producentja e këtij reality-show e ka zbuluar personazhin’. Ai është asistenti i produksionit, Guljem Kotori.

Prova e javës për banorët është më ndryshe se herët e kaluara. Këtë javë një ‘ari’ ka hyrë në shtëpinë e Big Brother VIP, dhe banorët nuk duhet të reagojnë.

Këngëtarja Xheisara ra pre e këtij rrengu, por ajo u mundua ta kalojë më së miri pas tmerrit që pëtjetoi duke u shtirur sikur po gëzohej.

Kujtojmë se ariu do qëndrojë deri në spektaklin e nesërm, aty ku banorët do të kenë provën finale që do të përcaktojë buxhetin e tyre për ditët e ardhshme

https://www.cdnimpuls.com/video/61dfffb54a87d.mp4

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME