Zbulohet mashtrimi në “Big Brother VIP”? Shikoni këtë detaj në bisedën e Monikës… (FOTO)

Reality-show më i ndjekur në trojet shqiptare “Big Brother” tashmë është kthyer në temë të përditshme, e madje çdo konkurrent përbën lajm.

Kjo ka bërë që ndjekësit e rregullt të këtij formati të jenë vigjilentë ndaj çdo lloji detaji, qoftë edhe ato më të vogla.

Së fundmi, në llogarinë e Instagramit të Olti Currit një ndjekëse i dërgon një video nga ku duket qartë një detaji i rëndësishëm i bisedës së Monikës me Arjolën.

Në këtë bisedë, Monika dëshmon që ka folur me vajzën, detaj ky që bie ndesh me rregullat e programit.

Kështu, duket sikur Arjola ia bën me shenjë aktores, duke i lënë të nënkuptojë që është duke thënë gjëra që nuk duhet.

“Besoj ke folur në ëndër. Ti nuk mbush fare.”- ka shtuar ajo, mesa duket për të dalë nga situate, sipas ndjekësit të Olti Currit.

Ka hyrë në shtëpinë e “BBVA” me misionin e qartë? Bledi Mane thyen rregullin kryesor pa mbushur 24 orë

Në fillim Xhonatan Islami, tani Bledi Mane. Duket se banorët e rinj që i bashkohen shtëpisë së “Big Brother Vip” kanë tendencën të ndajnë...

‘Nuk qeshet kur tjetri vuan’, motra e Olta Gixharit reagon ashpër ndaj Arbrit dhe Zhaklinës

Largimi i Amosit mbrëmjen e djeshme e mërziti goxha Oltën, e cila nisi të qante me dënesë. Në këto momente kamera fokusoi dhe opinionistët...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME