Skandal në Greqi! Ngjarje e turpshme në Akropolin e Athinës, dy burra filmohen duke…

Një skandal ka tronditur Greqinë së fundmi duke irrituar të gjithë qytetarët dhe reagimet kanë qenë të shumta.

Dy burra janë filmuar duke kryer marrëdhënie se k suale në monumentin arkeologjik më të rëndësishëm të vendit, Akropolin e Athinës.

Një zëdhënës i ministrisë së kulturës tha se ata kishin nisur një hetim për videon në vendin e listuar në UNESCO.

Ata duan të gjejnë sa më shpejt përgjegjësit për këtë ngjarje të paligjshme. Ata e përshkruan skenën er otike mes dy burrave në vend si një ‘akt politik’.

Filmi 36-minutësh u shfaq për herë të parë për një audiencë të vogël më 16 dhjetor në Universitetin e Selanikut në veri të vendit, pa shkaktuar bujë.

Vis Pupa komunikon me partneren, gruaja i jep mesazhin e koduar për Luizin, ja përgjigjja epike e banorit të “BBVA”

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët se gjatë javës do të kenë mundësi të bëjnë një telefonate me një familjar. Sot...

Olta kapet keq me Nitën: Më voto për lider grupi ose të nxjerr si…

Votimet për lider brenda “Big Brother VIP” duket se kanë nxitur debate dhe dinamika të shumta.   Olta dhe Luizi kanë shprehur hapur dëshirën për këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...