Sherr me Arbana Osmanin? Mamaja e Beatrix tregon si qëndron e vërteta

Antigona Ramosaj, nëna e Beatrix-it ka reaguar pas lajmeve se është përfshirë në një sherr me Arbana Osmanin dhe produksionin e Big Brother Vip.

U përfol se shkak ka qenë surpriza që ka marrë Donaldi me parashuta, që përkonte me ditëlindjen e Bora Zemanit.

Kjo gjë thuhej se nuk ishte pritur mirë nga nëna e këngëtares duke akuzuar produksionin se po i shkatërrojnë vajzën me indiciet nga jashtë. Mirëpo, Antigona ka reaguar duke thënë se takimet me produksionin dhe moderatoren ka qenë miqësore.

“E shoh të arsyeshme të reagoj pas disa shpifjeve të publikuara në portale, ku thuhet se unë kam debatuar ashpër me Arbana Osmanin dhe produksionin për trajtimin dhe provokimet që po i bëhen vajzës sime në BBV. Dua ta sqaroj se çdo takim mes meje dhe produksionit ka qenë miqësor. Nuk kam pasur përballj as me Arbanën as kënd tjetër.”, ka shkruar Antigona.

Beci takim me veteranët e LANÇ: Shkodra e sotme nuk është qyteti që aspiruam

Organizata e Veteranëve të luftës dhe familjeve të Dëshmorëve në Shkodër, kanë zhvilluar sot një takim me deputetin Benet Beci, kandidati i Partisë Socialiste...

Kiara bisedon me Luizin ai ia kthen: ‘Oltën e shklyem bashkë. O të dy, ose asnjëri në këtë shtëpi’!

Luiz Ejlli edhe njëherë përsëriti faktin që nëse del Kiara Tito, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i tha moderatores...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME