Incident në studion e Blendi Fevziut, ndodh e papritura. Artan Hoxha dhe Baton Haxhiu shtangen

Një incident i vogël ka ndodhur mbrëmjen e djeshme gjatë emisionit të gazetarit Blendi Fevziu.

Teksa analisti Artan Hoxha fliste për situatën në Partinë Demokratike, në studio u dëgjua që u thye diçka.

Kamera fokusoi vetëm fytyrën e shtangur të Baton Haxhiut e më pas kaloi sërish tek Hoxha, duke shmangur kështu transmetimin e pamjeve.

“Dreq…”- ishin fjalët e vetme që u dëgjuan, që për nga zëri, i përkisnin Çlirim Gjatës.

TE TJERA

spot_img