Fevziu nuk duron dhe ia ‘pIas’ në sy Gjatës: Unë di më shumë se ty, bëj ndonjëherë budallain që…

Kur bëhet fjalë te moderimi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu nuk lejon asnjë që t’i ndërhyjë,

Diçka të tillë e ka treguar edhe mbrëmjen e sotme, kur ish-anëtari i Kryesisë së PD-së, Çlirim Gjata, gjatë debatit të sotëm filloi që t’i bëjë pyetje moderatorit.

Kjo nuk i ka pëlqyer Blendit, i cili i ka thënë Gjatës se ai mund të kthejë përgjigje sepse di më shumë, por ndonjëherë detyrohet të bëjë rolin e “budallait” për të mos nxjerrë keq të ftuarit.

“A vjen ti këtu e bën emisionin? Gjata, që të dish një gjë, unë jap përgjigje më shumë se ty, sepse di më shumë se ty. Por jam i detyruar ndonjëherë të bëj budallain që mos t’ju nxjerr të paditur shumicën tuaj”, u shpreh Fevziu.

Receta/ Ja si të gatuani përshesh me gjel deti

Përbërësit për kulaçin: 1 kg miell 1 qepë 200 g gjalpë 50 ml vaj ulliri 1 lugë çaji sodë buke kripë ujë nenexhik piper i zi   Përbërësit për përsheshin: gjel deti rreth 3-4 kg lëngu...

Bledi Mane nuk përmbahet ndaj Kiarës: Pa Luizin do ishte jashtë si kamariere në Lushnjë duke parë ‘Big Brother’

Ish-banorët e “Big Brother VIP” komentuan në studio zënkën e Luizit me Kiarën. Bledi u shpreh se ajo ishte një “përpjekje në ajër” e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...