Fevziu nuk duron dhe ia ‘pIas’ në sy Gjatës: Unë di më shumë se ty, bëj ndonjëherë budallain që…

Kur bëhet fjalë te moderimi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu nuk lejon asnjë që t’i ndërhyjë,

Diçka të tillë e ka treguar edhe mbrëmjen e sotme, kur ish-anëtari i Kryesisë së PD-së, Çlirim Gjata, gjatë debatit të sotëm filloi që t’i bëjë pyetje moderatorit.

Kjo nuk i ka pëlqyer Blendit, i cili i ka thënë Gjatës se ai mund të kthejë përgjigje sepse di më shumë, por ndonjëherë detyrohet të bëjë rolin e “budallait” për të mos nxjerrë keq të ftuarit.

“A vjen ti këtu e bën emisionin? Gjata, që të dish një gjë, unë jap përgjigje më shumë se ty, sepse di më shumë se ty. Por jam i detyruar ndonjëherë të bëj budallain që mos t’ju nxjerr të paditur shumicën tuaj”, u shpreh Fevziu.

TE TJERA

spot_img